Otwarte:
pon-pt. 8.00 - 17.00

sob. 8.00 - 12.00

*na telefon 7 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00

-allegro.png

facebook-.png

YouTube.png

 

Sklep nasz, prowadzi dystrybucję niezbędnych produktów do montażu oraz wykańczania podłóg drewnianych. Zajmujemy się sprzedażą klejów, gruntów, materiałów ściernych, lakierów i olejów. Dostępny jest także szeroki wybór środków do konserwacji i pielęgnacji podłóg różnego rodzaju.

Jesteśmy profesjonalną firmą prowadzącą salon sprzedaży w Gliwicach, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju.

W naszej ofercie znajdą państwo bogatą ofertę podłóg drewnianych, winylowych i korkowych. Nasza firma zajmuje się również układaniem podłóg drewnianych i laminowanych, renowacją podłóg drewnianych, renowacją schodów, cyklinowaniem, lakierowaniem i olejowaniem różnych typów podłóg: mozaiki, parkietu, desek surowych, desek pokrytych farbą olejną oraz montażem listew przypodłogowych.

Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą specjalistycznych maszyn i urządzeń. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki wybór desek tarasowych drewnianych i kompozytowych. Zajmujemy się aranżacją, doradztwem oraz budową systemów tarasowych. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksową realizację tarasów zewnętrznych od konstrukcji aż po wykończenie.

Gotowe tarasy zabezpieczamy naturalnie przed działaniem warunków atmosferycznych zapewniając tym samym ich trwałość przez długi okres użytkowania.

Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój zarówno jeżeli mówimy o szkoleniach parkieciarzy, jak i inwestycji w park maszynowy. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, do obsługi prac posadzkarskich. Wszystkie nasze urządzenia można wypożyczyć.