27._rodek_do_czyszczenia_powierzchni_drewnianych_na_zew._budynk_w_4l.jpg


Decking Reviver - Środek do czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków Bona został opracowany do oczyszczania zabrudzonego, zniszczonego i/lub olejowanego drewna miękkiego, takiego jak modrzew, świerk czy impregnowana sosna.

Główne zalety:
• Czyści i odnawia drewniane powierzchnie
• Usuwa brud, tłuszcz, grzyby, plamy, glony i pleśń

Wielkość opakowania: 4L

Osmo_zel_do_usuwnia_szarosc.jpg

osmo-decking-cleaner-8025-1l-667-p.jpg


Środek do usuwania szarości drewna - OSMO Żel 6609

Wysoce skuteczny specjalny środek do odświeżania i oczyszczania zszarzałego drewna, pozwala na nowo ukazać naturalny charakter drewna wystawionego na działanie czynników atmosferycznych, sprawia, że ciepły, naturalny kolor drewna staje się znowu widoczny. O łagodnym zapachu, ulegający rozkładowi biologicznemu.

Wielkość opakowania: 2,5L


Środek do czyszczenia tarasów- Osmo 8025

To wysoce skuteczny koncentrat przeznaczony do czyszczenia na mokro desek tarasowych surowych lub olejowanych. Przeznaczony do wszystkich zewnętrznych powierzchni drewnianych: tarasów, płotów, ekranów, mebli ogrodowych. 

gb_holz_entgrauer.png


SAICOS - odszarzacz do drewna jest łatwym w użyciu o wysokiej skutecznośći produktem do czyszczenia i odświeżania szarych, zużytych powierzchni drewnianych na zewnątrz. Naturalny odcień drewna staje się widoczny od razu. Nadaje się do wszystkich rodzajów drewna. nie niszczy zdrowego drewna.

Wielkość oapkowania: 1L

OSMO_oleje_do_tarasow.jpg


OSMO Specjalny olej do tarasów - środek nadzyczaj trwały, wydajny i łatwy w użyciu. Osmo Olej Specjalny wnika głęboko w drewno, reguluje jego wilgotność, redukuje pęcznienie i kurczenie się drewna. Nie zatykając porów powłoka nie rozwarstwia się, nie pęka i się nie łuszczy. Celem odświeżenia wystarczy po prostu przemalować (bez szlifowania, bez pyłu szlifierskiego!).Produkt na bazie naturalnych olejów roślinnych (olej słonecznikowy i sojowy).

Wielkość opakowania: 2,5L

olej-do-drewna-bona-decking-oil-25-l.jpg


Olej do tarasów Bona Decking Oil jest skoncentrowaną mieszaniną zmodyfikowanych olejów roślinnych. Olej jest przeznaczony do penetracji i ochrony drewnianych powierzchni na zewnątrz pomieszczeń. Zapewnia drewnu długotrwałą ochronę, wzmacnia usłojenie drewna i jednocześnie chroni je przed wilgocią,  zmniejsza ryzyko pękania oraz wypaczenia się drewna.

 

Wielkość opakowania:2,5L

olej-do-drewna-remmers-pflege-ol.jpg


Olej do tarasów remmers - środek hydrofobowy, nie zatykający porów, bardzo wydajny chroni drewno przed wysuszeniem i przeciwdziała jego zszarzeniu. Szybko schnie, jest łatwy w stosowaniu idealny jako wierzchnia warstwa do drewna zabezpieczonego lazurą dla uzyskania, łatwej w użytkowaniu i bezpiecznej dla użytkowników, powierzchni.

Wielkość opakowania: 2,5L, 5L


Impregnujący olej do drewna Koopmans Houtoile - niezwykle łatwy w aplikacji impregnujący i koloryzujący środek do ochrony drewna na bazie naturalnego oleju lnianego. Produkt HOUTOLIE znakomicie impregnuje i zabezpiecza drewno (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz), reguluje jego wilgotność, ułatwia jego swobodne oddychanie oraz pozwala uzyskać gładką, jedwabistą i miłą w dotyku powierzchnię. Wersje koloryzowane produktu oraz wersja w kolorze naturalnym z filtrem UV świetnie chronią drewno przed warunkami zewnętrznymi (słońce, wilgoć, opady atmosferyczne itp.).

Wielkość opakowania: 2,5l, 5l


Remmers Holz-Entgrauer - Specjalny środek do czyszczenia i rozjaśniania drewna stosowanego na zewnątrz. Do czyszczenia i rozjaśniania drewnianych tarasów pokrytych częściowo zwietrzałymi powłokami dekoracyjnymi. Skutecznie usuwa zabrudzenia, szare przebarwienia, ślady rdzy, glony i mchy z desek tarasowych i innych podłoży drewnianych. Dzięki temu nie ma konieczności szlifowania tych powierzchni. Zużycie: około 200 ml/m² przy jednorazowym użyciu.

Wielkość opakowania: 2,5l


Remmers Tiefenreiniger - do usuwania resztek starych powłok (olejów i lazur cienkowarstwowych). Skutecznie usuwa resztki powłok z olejów i lazur cienkowarstwowych z tarasów drewnianych, dzięki czemu nie ma potrzeby ich szlifowania. Produkt wodny. Zestaw zawiera: 2,5 litra Holz-Tiefenreiniger w formie żelu, specjalną szczotkę do szorowania, szczotkę do czyszczenia żłobkowań. Szczotki można nakręcać na typowe gwintowane trzonki teleskopowe. Zużycie materiału: około 200 ml/m2.

Wielkość opakowania: 2,5L

201306holspezial_oel_2013_d1.png


Specjalny olej do drewna - Ochrona premium dla pokładów drewnianych i mebli ogrodowych. Z silnym działaniem blokującym, przy zachowaniu otwartych porów.

0110 bezbarwny, 0112 olej modrzew, 0113 - olej bangkirai, 0116 olej sosnowy, 0118 olej teak, 0122 biały, 0123 szary, 0180 czarny

wielkość opakowania: 0,75l, 2,5l

gb_wpc_reiniger.png


Środek czyszczący do desek kompozytowych (WPC) - Koncentrat do łatwego, dokładnego czyszczenia tarasów WPC.

Wielkość opakowania: 1L