-allegro.png

facebook-.png

YouTube.png

 

Zobacz nasze realizacje KLKNIJ

logo.png

Deski kompozytowe dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów są odporne na ścieranie i zarysowania oraz nie tracą wzoru faktury.
Do produkcji desek wykorzystywane jest jedynie wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno, nie pochodzące z odpadów. Dzięki temu oferujemy wysoką powtarzalność parametrów technicznych, co gwarantuje długowieczność tarasu.
Każda deska przechodzi indywidualny proces szczotkowania, nadający jej unikatowy wygląd oraz właściwości antypoślizgowe.
W przypadku desek nieszczotkowanych na powierzchni mogą pojawić się nieestetyczne zarysowania. Szlifowanie będące alternatywą dla szczotkowania, powoduje zmatowienie desek i może być nietrwałe a powierzchnia nie jest antypoślizgowa.
Deski kompozytowe zawierają ponad 10% dodatków poprawiających właściwości. Dzięki temu produkty są odporne na:

- niskie temperatury,
- promieniowanie UV A i B,
- działanie czynników atmosferycznych,
- działanie grzybów i porostów,
- uszkodzenia mechaniczne,
- są niepalne

System kompozytowy został poddany serii kilkudziesięciu badań w akredytowanych laboratoriach, co zaowocowało uzyskaniem atestów i certyfikatów, gwarantujących jakość
i bezpieczeństwo użytkowania.
Elementy montażowe wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Gwarantuje to najlepsze łączenie elementów systemu, które nie jest podatne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych.
Deski nie pochodzą z importu. Dzięki produkcji w Polsce oferujemy najwyższej jakości wyroby, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.