ODSZARZACZ DO TARASÓW BONA DECKING REVIVER

Środek do czyszczenia powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków Bona został opracowany do oczyszczania zabrudzonego, zniszczonego i/lub olejowanego drewna miękkiego, takiego jak modrzew, świerk czy impregnowana sosna. ZALETY: Czyści i odnawia drewniane powierzchnie. Usuwa brud, tłuszcz, grzyby, plamy, glony i pleśń. POJEMNOŚĆ 4L.

Zobacz produkt w sklepie →

OSMO ŻEL DO USUWANIA SZAROŚCI DREWNA

Specjalistyczny żel przeznaczony do czyszczenia i regeneracji poszarzałego drewna na zewnątrz. Jego gęsta konsystencja zapobiega spływaniu z drewna, dzięki czemu jest łatwy do nałożenia, wydajny i skuteczny – również na pionowych powierzchniach. Żel wnika głęboko w drewno i skutecznie usuwa z niego szarą patynę i nalot. Następnie wystarczy wyczyszczone drewno pokryć olejem, a odzyska piękną, ciepłą barwę i naturalny, świeży wygląd.

Zobacz produkt w sklepie →

OSMO ŻEL DO USUWANIA POWŁOK 6611 2,5L ZESTAW

Żel do usuwania powłok to specjalnie opracowany przez Osmo produkt przeznaczony do usuwania starych olejów tarasowych, lazur a także plam powstałych na drewnianych deskach tarasowych i drewnianych meblach ogrodowych.Jest idealny do usuwania powierzchni powłok na bazie oleju z częściowo zwietrzałych tarasów drewnianych, zapewnia równomiernie pozbawioną oleju powierzchnię drewna. Przed jego zastosowaniem należy dokładnie okryć i zabezpieczyć wszystkie powierzchnie, które nie mają zostać odtłuszczone żelem, takie jak: wrażliwe rośliny, porowate powierzchnie (np. jasne płyty z betonu płukanego, tynki itp.), aluminium, cynk lub powierzchnie lakierowane.

Zobacz produkt w sklepie →

OSMO ZESTAW DO PIELĘGNACJI MEBLI OGRODOWYCH

Praktyczny zestaw do renowacji i pielęgnacji drewna na zewnątrz. Zawiera komplet produktów Osmo, które pozwolą szybko przywrócić blask poszarzałych mebli ogrodowych i zabezpieczyć je od wpływu warunków atmosferycznych. W skład zestawu wchodzą:

  • Żel do usuwania szarości drewna (6609) – 0,5 L
  • Specjalny Olej do Twardego Drewna – Spray (008) 0,4L
  • włóknina do szlifowania
  • twarda szczotka
  • instrukcja pielęgnacji

Zobacz produkt w sklepie →

HOLZ-TIEFENREINIGER

Specjalny środek czyszczący do zwietrzałego drewna tarasowego pokrytego powłokami dekoracyjnymi. Obszary zastosowań: Do czyszczenia drewnianych tara-sów pokrytych częściowo zwietrzałymi powłokami dekoracyjnymi. Właściwości: Holz-Tiefenreiniger skutecznie usuwa resztki powłok z zabrudzenia z tarasów drewnianych,dzięki czemu likwiduje konieczność uciążliwego szlifowania powierzchni drewna.. Zestaw złożony z 2,5l Holz-Tiefenreiniger, specjalnej szczotki do szorowania – 1 szt. i szczotki do żłobkowań de-sek tarasowych. Zużycie: Około 200 ml/m² przy jednorazowym użyciu.

Zobacz produkt w sklepie →

HOLZ-ENTGRAUER

Specjalny środek do czyszczenia i rozjaśniania drewna stosowanego na zewnątrz. Obszary zastosowań: Do czyszczenia i rozjaśniania drewnianych tarasów pokrytych częściowo zwietrzałymi powłokami dekoracyjnymi. Właściwości. Skutecznie usuwa zabrudzenia, szare przebarwienia, ślady rdzy, glony i mchy z desek tarasowych i innych podłoży drewnianych.Dzięki temu nie ma ko-nieczności szlifowania tych powierzchni. Zużycie: Około 200 ml/m² przy jednorazowym użyciu.

Zobacz produkt w sklepie →

SAICOS ODSZARZACZ DO DREWNA 1L

SAICOS Wood Brightener jest wysoce skutecznym specjalnym produktem przeznaczonym do czyszczenia i odświeżania zszarzałych, nieatrakcyjne wyglądających powierzchni drewnianych na zewnątrz. Naturalny kolor drewna stanie się znów widoczny. Nadaje się do wszystkich rodzajów drewna. Nie ingeruje w zdrowe części drewna. Niweluje efekt szarzenia drewna naturalnego, znajdującego się na zewnątrz. Bez konieczności szlifowania. Meble ogrodowe, tarasy drewniane, także drewno twarde i szlachetne odzyskują swój naturalny kolor.

Zobacz produkt w sklepie →

BONA ŚRODEK DO CZYSZCZENIA MEBLI OGRODOWYCH

Środek do czyszczenia mebli ogrodowych Bona to środek czyszczący w sprayu przeznaczony do szybkiego i skutecznego czyszczenia mebli ogrodowych. Wystarczy spryskać i przetrzeć. ZALETY: Szybki i łatwy w użyciu. Można stosować na każdym gatunku drewna, auliminium, plastiku oraz szkle. Skuteczne i wydajnie czyści powierzchnię. Posiada certyfikat Greenguard*

HOUTCLEANER ŚRODEK DO CZYSZCZENIA DREWNA

Zastosowanie: do każdego rodzaju drewna, do wszelkich drewnianych elementów. Zalety: łatwa aplikacja, szybkie i dokładne działanie, szerokie spektrum zastosowania. Opis produktu: Skoncentrowany, wodorozcieńczalny środek czyszczący na bazie aktywnych substancji mydlanych do drewna poszarzałego, pokrytego algami oraz uszkodzonego wskutek działania warunków atmosferycznych. Produkt dostępny w wersji opakowaniowej 0,5 l.