Klientów indywidualnych zachęcamy przede wszystkim do odwiedzin w naszym sklepie firmowym w Gliwicach.

W naszej ofercie znajdą państwo bogatą ofertę podłóg drewnianych tarasów drewnianych i kompozytowych. Nasza firma zajmuje się również układaniem podłóg drewnianych, renowacją podłóg drewnianych, renowacją schodów, cyklinowaniem, lakierowaniem i olejowaniem różnych typów podłóg: mozaiki, parkietu, desek surowych, desek pokrytych farbą olejną oraz montażem listew przypodłogowych.

Sklep nasz, prowadzi dystrybucję niezbędnych produktów do montażu oraz wykańczania podłóg drewnianychZajmujemy się sprzedażą klejów, gruntów, materiałów ściernych, lakierów do podłóg, olejów do podłóg olejów do tarasów. W naszym sklepie dostępny jest także szeroki wybór środków do konserwacji i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Jesteśmy profesjonalną firmą prowadzącą salon sprzedaży w Gliwicach, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym zrobisz zakupy online.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki wybór desek tarasowych drewnianych i kompozytowych. Zajmujemy się aranżacją, doradztwem oraz budową systemów tarasowych. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksową realizację tarasów zewnętrznych od konstrukcji aż po wykończenie. Gotowe tarasy zabezpieczamy naturalnie przed działaniem warunków atmosferycznych zapewniając tym samym ich trwałość przez długi okres użytkowania.

Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą specjalistycznych maszyn i urządzeń. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Inwestujemy w  rozwój naszej firmy zarówno jeżeli mówimy o szkoleniach parkieciarzy, jak i inwestycji w park maszynowy. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, do obsługi prac posadzkarskich. Wszystkie nasze urządzenia można wypożyczyć.

Od początku naszej działalności nasz sklep znajdował się przy ul. Skowrończej 1 w Gliwicach, jednak stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy i  w 2016r. przenieśliśmy siedzibę naszej firmy na ul. Jana III Sobieskiego 66 w Gliwicach, gdzie mamy większe możliwości na wyeksponowanie oferowanych przez nas produktów oraz zapewnienie dogodnych miejsc parkingowych dla naszych klientów na naszej posesji.