Navylam+ to produkowane we Francji ekskluzywne deski podłogowe z gatunków egzotycznych. Deski Navylam+ szczególnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności oraz do kontaktu z wodą (m.in. łazienki, strefy spa, kuchnie, otoczenie basenów i saun, strefy relaksu). Navylam+ znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie prywatnym jak i w obiektach publicznych (hotele, restauracje, ekskluzywne obiekty biurowe).

Navylam+ można stosować na ogrzewanie podłogowe. Deski mogą być stosowane także jako zwykłe deski podłogowe ogólnego zastosowania (nie tylko do kontaktu z wodą), również jako deski podłogowe typu okrętowego. Navylam+ można montować zarówno na podłodze, jak i na ścianie pionowej (może wtedy służyć jako ekskluzywna boazeria ścienna z gatunków egzotycznych).

Deski podłogowe Navylam+ są dostarczane w formie gotowej do montażu (są fabrycznie zaolejowane oraz fabrycznie zintegrowane z czarną fugą izolacyjną – przed montażem nie wymagają szlifowania, fugowania i olejowania). Deski Navylam+ są łatwe w montażu, ale zaleca się, aby ich montaż powierzyć profesjonalnej ekipie parkieciarskiej.

Deski podłogowe Navylam+ dostępne są z następujących gatunków drewna egzotycznego: akacja, doussie, iroko, mutenye, teak, wenge.

Deski dostępne są z kompletem systemowych akcesoriów montażowych. System Navylam+ jest chroniony patentem. Drewno jest certyfikowane PEFC(PEFC/10-31-1104, FCBA/07-00818) i FSC (C016205). Estetyczne kartonowe opakowanie Navylam+ zawiera 1 m2.

image
image
image
image
image
image
image