PARKIET DOM

image
image
image
image
image
image
image
image

Firma powstała w 1996r. jako firma usługowa w zakresie kompleksowego wykonania podłóg drewnianych.

Od 2008r. poszerzyliśmy swoją działalność o ofertę handlową, został otwarty punkt sprzedaży detalicznej w Gliwicach przy ulicy Skowrończa 1. Od lipca 2016r. siedziba Naszej firmy została przeniesiona na ul. Jana III Sobieskiego 66 w Gliwicach.

W naszej ofercie znajdą państwo bogatą ofertę podłóg drewnianych, tarasów drewnianych i kompozytowych. Zajmujemy się sprzedażą klejów, gruntów, materiałów ściernych, lakierów, olejów, środków do pielęgnacji oraz innych produktów niezbędnych do montażu i wykańczania podłóg drewnianych.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki wybór desek tarasowych drewnianych i kompozytowych. Zajmujemy się doradztwem oraz budową systemów tarasowych. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksową realizację tarasów zewnętrznych od konstrukcji aż po wykończenie.

Jesteśmy profesjonalną firmą prowadzącą salon sprzedaży w Gliwicach, realizujemy zamówienia na terenie całego kraju za pomocą sprzedaży internetowej.

Usługi świadczone przez naszą firmę:

  • układanie podłóg drewnianych
  • cyklinowanie
  • renowacja schodów
  • przygotowanie podłoża
  • montaż tarasów
  • renowacja, czyszczenie tarasów

Wszystkie usługi wykonujemy za pomocą specjalistycznych maszyn i urządzeń. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, do obsługi prac posadzkarskich. Wszystkie nasze urządzenia można wypożyczyć. Od początku naszej działalności stawiamy na rozwój zarówno jeżeli mówimy o szkoleniach parkieciarzy, jak i inwestycji w park maszynowy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.