SZLIFOWANIE I MYCIE  TARASÓW DREWNIANYCH 

SZLIFOWANIE TARASU MASZYNĄ JANSER   cena robocizny: *70,00 zł/m2 netto

MYCIE TARASU MASZYNĄ BONA POWER SCRUBBER cena robocizny: *45,00 zł/m2 netto

MYCIE TARASU KARCHEREM  cena robocizny: *35,00 zł/m2 netto

OLEJOWANIE TARASU cena robocizny: *10,00 zł/m2 netto

*powyższe ceny dotyczą tarasów o powierzchni powyżej 40 m2

MASZYNA JANSER DO SZLIFOWANIA DESEK TARASOWYCH RYFLOWANYCH 

Specjalnie skonstruowane szczotki w różnych ziarnistościach szlifują powierzchnię, pozostawiając bez zmian strukturę drewna.
Regulowana liczba obrotów i nacisk pozwalają osiągnąć optymalny efekt czyszczenia. Możliwość zastosowania odsysacza zapewniającego pracę bezpyłową. Olej aplikowany jest bezpośrednio ze zbiornika ciśnieniowego i nakładany za pomocą szczotki. Proces ten pozwala na uzyskanie powłoki bardzo zbliżonej do fabrycznie nowej. Maszyna nadaje się zarówno do zabezpieczania nowo położonych desek tarasowych jak i do czyszczenia i renowacji zabrudzonych tarasów.

SZLIFOWANIE DESKI TARASOWEJ RYFLOWANEJ MASZYNA JANSER

image
image
image

MASZYNA BONA POWER SCRUBBER 

Bona PowerScrubber to kompaktowa maszyna o dużej mocy do czyszczenia tarasów drewnianych oraz podłóg drewnianych.

Przy jednoczesnym użyciu preparatu Bona Deep Clean Solution, maszyna z łatwością usuwa najciężcze zabrudzenia i plamy z każdego rodzaju podłogi. Dwie przeciwbieżne, cylindryczne szczotki czyszczą dogłębnie nawet szczotkowany parkiet i drewniane podłogi o fazowanych krawędziach. Końcówki ssące zapewniają wysoce wydajne zbieranie wody, dzięki czemu maszynę można bezpiecznie stosować na podłogach drewnianych. Nadaje się również do czyszczenia zszarzałych tarasów zewnętrznych.

MYCIE, CZYSZCZENIE TARASU