BONA MIX & FILL

Wypełniacz do szczelin o szerokości do 2 mm. Nadaje się do praktycznie wszystkich typów drewna. Wypełniacz miesza się z pyłem drzewnym z podłogi, dzięki czemu uzyskuje się naturalny kolor wtapiający się w podłogę.

GŁÓWNE ZALETY: Łatwy w szlifowaniu, Bardzo szybko schnie, Przeciwkorozyjny, Bezzapachowy, Posiada oznaczenie EC1RPLUS – najlepsze z możliwych zabezpieczenie przeciw zanieczyszczaniu powietrza (bardzo niska emisja lotnych związków organicznych). Wielkość opakowania 5kg.

BONA MIX & FILL PLUS

Szybko działający wypełniacz szczelin o wspaniałej zdolności wypełniającej (szczeliny do 3 mm), często wystarczy jedna aplikacja by uzyskać gładką powierzchnię. Wypełniacz miesza się z pyłem drzewnym z podłogi, dzięki czemu uzyskuje się naturalny kolor wtapiający się w podłogę. Odpowiedni do jasnych i średnich typów drewna.

GŁÓWNE ZALETY: Wspaniała zdolność wypełniająca, Szybkoschnący, Przeciwkorozyjny, Bezzapachowy.

Wielkość opakowania 5kg.

BLANCHON WYPEŁNIACZ DO SZCZELIN

Wypełniacz szczelin na bazie żywic, przeznaczony do mieszania z pyłem drzewnym, stworzony specjalnie w celu wypełniania połączeń, dziur i niewielkich spękań (do 2 mm) a także odprysków (do 3 mm, przy sukcesywnym wypełnianiu)w podłogach z drewna klejonego (po ich zamontowaniu), meblach lub boazeriach. Wypełniacz szczelin może być stosowany wyłącznie na drewnie perfekcyjnie wyszlifowanym, wolnym od pozostałości tłustych powłok, wosków, olejów, tłuszczów lub starych powłok. Po spełnieniu tych warunków, uzyska się doskonałą przyczepność Wypełniacza szczelin. Wielkość opakowania: 5kg, 10kg